DSC_0434
معمولا پس از معرفی هر گوشی از خانواده Z، سونی در کنار قابلیت های سخت افزاری، ویژگی های نرم افزاری جدیدی نیز قرار میدهد که برای هر کس میتواند جالب توجه باشد. ما همیشه استفاده از لانچرهای جدید، تصاویر پس زمینه جدید، برنامه های جدید و … را در هنگام معرفی پرچمداران سونی سراغ داشتیم.

همانطور که پیش از این نیز وعده داده بودیم، نوبت به آن رسید تا برنامه های سیستمی اکسپریا Z5 Premium را با هم تجربه کنیم. مجموعه ای کامل از برنامه های سیستمی اکسپریا Z5 Premium شامل لانچر اختصاصی این دستگاه، والپیپرهای متحرک، تم ها، بوت انیمیشن و … به صورت گسترده در اختیار شما قرار خواهد گرفت که میتوانید حسب نیاز هر کدام را که تمایل دارید دانلود کرده و بر روی گوشی خود نصب کنید.

تمامی این برنامه ها، به صورت کامل در تاپیک زیر در انجمن گرد آوری شده است. خوشبختانه برخی از این برنامه ها برای نصب نیازمند دسترسی روت نبوده و در مقابل نیز برخی از آنها برای نصب اجازه کامل به دسترسی فایل های سیستمی یعنی روت بودن گوشی را می طلبند.

اگر شما هم در پی آن هستید تا از برنامه های سیستمی اکسپریا Z5 Premium در گوشی خود استفاده کنید، این فرصت را از دست ندهید. این مجموعه برنامه را میتوانید از لینک زیر در انجمن تخصصی اکسپریا دریافت کنید.

مشاهده موضوع در انجمن