DSC_0174
همانطور که میدانید سونی این روزها سخت در حال کار برای انتشار عمومی اندروید مارشمالو برای گوشی های اکسپریا است و در این راستا سعی دارد تا با تغییراتی قابل قبول، کاربران خود را راضی نگه داشته باشد.

نسخه جدید لانچر اکسپریا که از طرح مفهومی اندروید ۶٫۰ برای سایر دستگاه های اکسپریا پورت شده، این فرصت را در اختیار ما گذاشت تا با نصب آیکون های متنوع، آنگونه که میخواهیم لانچر خود را شخصی سازی کنیم. نصب آیکون های گرافیکی از جمله قابلیت هایی بود که در لانچرهای اندرویدی مشاهده میشود اما جای خالی این ویژگی در لانچر اختصاصی اکسپریا به شدت محسوس بود.

پیش از این چند نمونه از آیکون پک های متنوع را که قابلیت نصب بر روی لانچر جدید اکسپریا را داشتند از سایت تخصصی اکسپریا دانلود کردید. این بار نیز قصد دارید تا یک حالت جدید از آیکون های اکسپریا را با نصب یک برنامه بسیار کوچک تجربه کنیم.

آیکون پک جدیدی که دانلود خواهید کرد با نام Glass است که البته با نسخه قبلی آن تفاوت دارد. نصب این آیکون ها بدون دسترسی روت صورت میگیرد و تنها پیش نیاز برای آن نسخه اندروید ۵٫۱ است. البته این آیکون ها بر روی نسخه جدید لانچر اکسپریا اجرا میشود. پس از نصب این برنامه با مراجعه به تنظیمات لانچر و از گزینه Icon appearance پک آیکون Glass2 را انتخاب کنید.

این آیکون زیبا را میتوانید هم اکنون از پلی استور سایت تخصصی اکسپریا دریافت کنید. توجه داشته باشید برای نصب این آیکون باید حداقل نسخه ۱۰ لانچر اکسپریا را بر روی گوشی خود نصب داشته باشید.

دانلود از پلی استوردانلود از پلی استور