https-%2F%2Fd2ucll98i8x8cr.cloudfront.net%2Fwp-content%2Fuploads%2F2016%2F04%2Fhomesreen-large-notifyscreen-748x616-748x618
حتما میدانید که سونی با همکاری گوگل، در اقدامی جالب نسخه پیش نمایش اندروید 7.0 را برای اکسپریا Z3 منتشر کرده است. نسخه پیش نمایش اندروید 7.0 از طرف گوگل تنها برای دستگاه های نکسوس و در اختیار توسعه دهندگان قرار گرفته بود اما سونی و گوگل فرصت بسیار خوبی را برای کاربران اکسپریا Z3 فراهم کردند تا از این نسخه پیش از عرضه رسمی هم استفاده کنند.

البته نسخه پیش نمایش اندروید 7.0 تنها برای نسخه تک سیم کارت اکسپریا Z3 عرضه شده است. اما روی مثبت قضیه این جاست که بر خلاف رام های غیر رسمی دیگر، این نسخه به صورت ftf و قابل نصب از طریق فلش تولز است که راحت ترین راه نصب برای یک رام غیر رسمی به شمار می آید.

اگر شما هم صاحب یکی از گوشی های اکسپریا Z3 تک سیم کارت هستید و علاقه به تجربه اندروید 7.0 دارید فرصت را از دست ندهید. این رام هم اکنون در لینک زیر برای شما آماده شده که میتوانید مثل رام های رسمی با دانلود و نصب آن از طریق فلش تولز تجربه ای جدید از اندروید را بدست بیاورید. توجه داشته باشید که نسخه موجود در لینک زیر چهارمین نسخه پیش نمایش از اندروید 7.0 برای اکسپریا Z3 است و نسخه های جدیدتر در همین لینک زیر به ترتیب اضافه خواهند شد.

مشاهده موضوع در انجمن