Sony-Xperia-Z4
روز به روز شایعات در مورد اکسپریا Z4 و مشخصات احتمالی این دستگاه بیشتر میشود. ما بی صبرانه منتظر رونمایی از غول جدید خانواده اکسپریا هستیم تا ببینیم سونی برای ما چه محصول شگفت آوری را ساخته است.

ما تا به امروز اطلاعات زیادی از اکسپریا Z4 را بدست آوردیم. تایید استفاده از پردازنده اسنپدراگون 810 بسیاری از مشخصات این دستگاه را برای ما برملا میکند. مشخصاتی که تنها محدود به بخش سخت افزاری است. با این حال ما هنوز در مورد اندازه قطعی صفحه نمایش و ابعاد دستگاه اطلاعاتی نداریم. اما به لطف @OnLeaks درز دهنده مشهور اطلاعات شرکت های فناوری ابعاد دستگاه نیز برای ما روشن شده است.

@OnLeaks در توییتر خود تایید میکند که ابعاد کلی پرچمدار بعدی سونی 146.3×71.9×7.2mm خواهد بود. این ابعاد برای اکسپریا Z4 تا حد زیادی مشابه با اکسپریا Z3 است. لازم به ذکر است که پرچمدار فعلی سونی نیز از ابعاد 146x72x7.3mm بهره میبرد. با این قطر احتمال اینکه اکسپریا Z4 نیز از صفحه نمایش 5.2 اینچی استفاده کند بسیار زیاد است. چرا که بیشتر از این اندازه ابعادی بزرگتر را برای یک گوشی میطلبد.

1

با این خبر میتوانیم انتظار داشته باشیم که اکسپریا Z4 تا حد زیادی از نظر اندازه برابر با اکسپریا Z3 است. نکته جالب قطر دستگاه است که سونی همانند قبل سعی در باریکتر کردن پرچمداران خود دارد. اینگونه به نظر میرسد که روند کاهش قطر دستگاه در سه پرچمدار قبلی سونی در اکسپریا Z4 نیز ادامه خواهد داشت. لازم به توضیح است که اکسپریا Z1 قطر 8.5 میلی متر، اکسپریا Z2 قطر 8.2 میلی متر و اکسپریا Z3 نیز قطر 7.3 میلی متری داشتند.