اکسپریا XZ3 آخرین گوشی سونی در سال 2018 بود که در نمایشگاه IFA 2018 معرفی شد. از حالا تا نمایشگاه بعدی و معرفی گوشی های بعدی سونی حدود 3 ماه باقی مانده و اگر سونی برنامه امسال خود را تکرار کند، باید در نمایشگاه CES که دی ماه خواهد بود منتظر معرفی گوشی های جدید از خط میان رده ها باشیم.

امسال سونی سری XA2 را در نمایشگاه CES 2018 معرفی کرد و حالا پیش بینی میشود که نمایشگاه CES 2019 محل حضور نسل بعدی این خانواده یعنی اکسپریا XA3 باشد. هر چند که هیچ حرفی تا امروز از اکسپریا XA3 زده نشده اما یکی از درزدهندگان در توییتر تصاویری از این دستگاه را به صورت رندرشده منتشر کرد.

رندرهای اکسپریا XA3 نشان میدهد سونی این میان رده را در سال آینده با دوربین دوگانه عرضه خواهد کرد. زبان طراحی ادغامی از طراحی اکسپریا XZ3 و اکسپریا XA2 Plus است که سنسور اثر انگشت همانند مدل های قدیمی سونی در سمت راست جای گرفته است. لوگوی سونی در پایین و دوربین سلفی نیز در بالای دستگاه دیده میشود.

این تصاویر رندرهایی است که از اکسپریا XA3 درز کرده و مطمئناً نسخه نهایی این دستگاه با چیزی که امروز مشاهده میکنیم تفاوت هایی خواهد داشت. با این حال کلیات ظاهری دستگاه با این تصاویر به خوبی مشخص است. به نظر شما این دستگاه با نام اکسپریا XA3 میتوانند میان رده خوبی برای سونی باشد؟