graphic-3
هدفون های وایرلس، امروزه به شدت در حال رشد هستند و سونی نیز یکی از کمپانی هایی است که از آغاز این راه، خود را در مسیر توسعه هدفون های بی سیم قرار داده است. سونی بر اساس آخرین آمارها بزرگترین تولیدکننده هدفون در جهان است که بیشترین سهم را از فروش این ابزار در اختیار دارد.

سونی معمولا در هر یک از نمایشگاه های مرتبط با فناوری از هدفون های جدیدی رونمایی میکند. خبرها حاکی از آن است که سونی در حال آماده سازی برای معرفی سه مدل جدید از هدفون های بی سیم است که احتمالا مقصد نهایی آنها نیز نمایشگاه برلین 2016 باشد.

امروز، درز چند تصویر از هدفون های جدید سونی ما را امیدوار میکند که این شرکت در نمایشگاه IFA 2016 که شهریور امسال در برلین برگزار میشود دست خالی حاضر نخواهد شد. اولین هدفون که تصویر آن را مشاهده میکنیم، مدل ZX220BT است که یک مدل ارزان قیمت تر از ZX330BT و به ظاهر شبیه با آن است.
MDR-ZX-220BT-1-640x397

MDR-ZX-220BT-2

اما دو هدفون دیگر از سونی نیز خود را برای حضور در نمایشگاه امسال در شهر برلین آماده میکنند. هدفون های XB70BT و XB80BT هر دو از نوع EXTRA BASS هستند دیگر محصولاتی را شامل خواهند شد که سونی احتمالا در نمایشگاه برلین 2016 دست به معرفی آنها میزند. هنوز جزئیات بیشتری از این محصولات در دسترس نیست اما درز همین تصاویر نشان میدهد سونی تدارک خوبی برای نمایشگاه امسال دارد و شاید در کنار گوشی های هوشمند از هدفون های قدرتمند دیگری نیز رونمایی کند.

MDR-XB70-2-640x126MDR-XB80-1

منبع: