پیش از این نوید داده بودیم که هر چه به کنگره جهانی موبایل 2017 نزدیک میشویم، اطلاعات بیشتری از گوشی هایی که سونی قصد معرفی آنها در رویداد پیشِ رو را دارد به بیرون درز پیدا خواهد کرد. در روند انتشار اطلاعات مربوط به کنفرانس مطبوعاتی سونی در MWC 2017، دقایقی پیش یکی از منابع ما توانسته است به تیزری درون سازمانی دست پیدا کند که اطلاعات بسیار جالبی را برایِ ما آشکار میکند.

در اولین تیزری که به صورت عکس منتشر شده است، عدد 4، حرف X و دو رنگ آبی و قرمز به خوبی خودنمایی میکنند. به نظر میرسد عدد 4 به تعداد گوشی هایِ اکسپریایی که با آنها دیدار خواهیم کرد اشاره دارند، حرف X که واضح ترین تکه این پازل است به خانواده X اشاره دارد و رنگ هایِ آبی و قرمز نیز احتمالاً رنگ هایِ جدید اولین گوشی هایِ خانواده X سونی در سال 2017 خواهند بود.

منبع ما اشاره میکند که در این رویداد خبری از پرچمدار سونی با صفحه نمایش 4K HDR و چیپست اسنپدراگون 835 نخواهد بود و این گوشی بعداً و در زمان نامشخصی معرفی خواهد شد، اما در ادامه تأیید اطلاعاتی که پیش از این نیز به دست آورده بودیم، به نظر میرسد سونی قصد معرفی 4 گوشی هوشمند، یکی با چیپست اسنپدراگون 653، دیگری با چیپست اسنپدراگون 821 و دو گوشی هوشمند دیگر با چیپست مدیاتک Helio P20 را دارد.

در قسمت پایین این تیزر، قسمت راست نیز سونی اشاره میکند که « با گوشی هایِ جدید اکسپریا در کنگره جهانی موبایل 2017 که در تاریخ 27 فوریه تا 2 مارس برگزار خواهد شد دیدار خواهید کرد ». علی ایحال نمیتوان با قطع و یقین پیرامون این اطلاعات نظر داد و باید باز هم منتظر درز پیدا کردن اطلاعات بیشتر باشیم. این 2 روز باقیمانده تا شروع کنفرانس مطبوعاتی سونی در کنگره جهانی موبایل 2017 بسیار جذاب خواهد بود؛ پس با ما همراه باشید…