Sony-make.believe
ساعاتی قبل تصویری از دو مدل ناشناخته سونی در انجمن Digi-wo منتشر شد که بحث های زیادی را پس از آن نیز در پی داشت. این دو مدل در کنار هم قرار گرفته اند که به نظر میرسد مدل های آینده خانواده Z اکسپریا باشند.

مدعیان این تصاویر اقرار میکنند این تصویر مربوط به پرچمدار آینده سونی یعنی اکسپریا Z3 است. مدلی که قرار بود بر خلاف پرچمداران قبلی سونی، این بار از جنس آلومینیوم باشد و از طراحی متفاوتی نیز بهره ببرد.

Xperia-Z31

اگر این ادعا صحت داشته باشد و تصویر فوق مربوط به اکسپریا Z3 باشد، میتوانیم تغییر در طراحی پرچمداران سونی را شاهد باشیم. بر این اساس طراحی مدل های قبلی سری زد را که به OmniBalance معروف باشد در اکسپریا Z3 تکرار نخواهد شد.

اما در کنار این تصویر یک مدل دیگر نیز به چشم میخورد که ادعا میشود نسخه مینی اکسپریا Z3 باشد. این مدل به احتمال زیاد نام اکسپریا Z3 Compact را خواهد داشت که با اندازه ای در حدود 4.5 اینچ ساخته میشود.

Xperia-Z3-Compact1

اکسپریا Z3 بر اساس شنیده ها قرار است در نمایشگاه IFA 2014 برلین رونمایی شود. در فاصله زمانی دو ماهه تا آغاز این رویداد این تصویر میتواند نقاط مبهم پرچمدار بعدی سونی را تا حدودی برای ما روشن کند. هر چند که در روزهای آینده جزئیات بیشتری از این مدل منتشر خواهد شد که میتواند برای ما جالب توجه باشد.

Xperiablog