Xperia-Z4-chassis_1-640x427
سیاست سختگیرانه سونی در حفظ اطلاعات محصولات خود در چند ماه گذشته کاملا موفقیت آمیز بوده است. ما در هیچیک از پرچمداران سونی به یاد نداریم که اطلاعات تا این اندازه محفوظ مانده باشد. اما اکسپریا Z4 دستگاهی است که به سختی جزئیاتی از آن تا به امروز به تایید رسیده است. با این حال هر چقدر که سونی در این راه سختگیرانه عمل کند باز هم جزئیاتی از این اسمارت فون مرموز به بیرون درز خواهد کرد.

تصاویری امروز از فریم اکسپریا Z4 به بیرون درز کرده که جزئیات این دستگاه را به خوبی برای شما نمایان میکند. این تصاویر از همان منبعی به بیرون درز کرده که پیش از این تصویر قاب جلویی دستگاهی منتسب به اکسپریا Z4 را منتشر کرده بود.

این تصاویر طراحی امنی بالانس پرچمداران گذشته سونی را با تغییراتی محسوس نشان میدهد. اولین چیزی که در این تصویر خودنمایی میکند عدم پوشش برای پورت میکرو یو اس بی است. نکته جالب و عجیب اینجاست که پورت میکرو یو اس بی در قسمت پایین دستگاه و در کنار میکروفون قرار گرفته است.

در فریم های دور دستگاه پورت های مخصوص کارت حافظه و سیم کارت به مانند گذشته تعبیه شده است. نکته جالب دیگر عدم وجود پین شارژ مغناطیسی است که در اسمارت فون های سری Z شاهد آن بودیم که در این صورت اکسپریا Z4 از قابلیت شارژ بوسیله داک های مغناطیسی محروم خواهد شد یا سونی فکری دیگر برای این موضوع کرده است !

در تصاویری که مشاهده میکنید فریم اکسپریا Z4 در کنار فریم اکسپریا Z3 قرار گرفته است. ابعاد کلی فریم اکسپریا Z4 تقریبا هم اندازه با اکسپریا Z3 است. اگر صفحه نمایش این دستگاه بیش از 5.2 اینچ باشد کاهش حاشیه های دستگاه کاملا قابل تصور است و اگر صفحه نمایش اکسپریا Z4 نیز همانند دو پرچمدار قبلی سونی 5.2 اینچ باشد تفاوتی در حاشیه های بالا و پایین دستگاه ایجاد نخواهد شد.

Xperia-Z4-chassis_3-640x427

Xperia-Z4-chassis_4-640x427

Xperia-Z4-chassis_5-640x427

Xperia-Z4-chassis_6-640x427

Xperia-Z4-chassis_2-640x427