z4
کم کم بوی اکسپریا Z4 به مشام ما میرسد. هر چقدر در هفته های اخیر سکوت خبری سونی در مورد اکسپریا Z4 فراگیر شده بود این روزها جزئیات جدیدتری از این دستگاه خارق العاده به بیرون درز میکند.

در روزهای قبل تصاویری از اکسپریا Z4 به بیرون درز کرد که تقریبا تمام مشخصات ظاهری این دستگاه را برملا کرد. ساعتی قبل نیز تصاویر LCD این دستگاه به دست ما رسید که با هم تماشا کردیم. حالا نیز تصویری از یک قاب ژله ای محافظ منتشر شده که گفته میشود منتسب به پرچمدار جدید سونی است.

با نگاهی به محل پورت ها و نیز محل قرار گیری دوربین و مقایسه آن با تصاویری که از اکسپریا Z4 به بیرون درز کرده صحت گفته های منتشر کننده این تصاویر مبنی بر اینکه متعلق به اکسپریا Z4 است مشخص میشود. لوازم و ابزارهای جانبی اسمارت فون های بالا رده و پرچمدار معمولا پیش از معرفی و عرضه رسمی ساخته میشوند. این اتفاق پیش از این نیز برای دیگر پرچمداران سونی رخ داده بود. حتی هفته ها قبل از معرفی گلکسی S6 نیز شاهد درز تصاویر زیادی از کاورها و قاب های محافظ این دستگاه بودیم. از خبرهایی که تا به امروز به دست رسیده میتوانیم نتیجه بگیریم که تاریخ معرفی اکسپریا Z4 خیلی از ما دور نیست!

z4-1