sony-xperia-29465-1920x1200
سونی موبایل، سال 2016 را کاملا بی سر و صدا آغاز کرد و حتی در نمایشگاه CES 2016 نیز هیچگونه فعالیتی از خود نشان نداد. سکوت سونی به نظر میرسد کم کم به پایان میرسد و این شرکت برنامه هایی برای معرفی اسمارت فون های جدید خود در رویدادهای آینده خواهد داشت.

خبر درز اطلاعات و تصاویر گوشی های هوشمند سونی همواره جذاب و خواندنی بوده است. بعد از معرفی گوشی های خانواده Z5، دیگر ما شاهد درز اطلاعات و تصاویر گوشی های هوشمند سونی نبودیم. اما امروز در یکی از وبسایت های چینی، تصاویری از یک گوشی هوشمند سونی به بیرون درز کرد که ما را غافلگیر کرده است.

این تصاویر از یک گوشی هوشمند یا بهتر بگوییم یک فبلت از خانواده سونی است که به نظر میرسد نسل جدیدی از سری C باشد. منتشر کننده این عکس مدعی است که تصاویر متعلق به اکسپریا C6 Ultra است و سونی در آینده ای نزدیک تصمیم به معرفی آن دارد.
0
تقریبا هیچگونه اطلاعاتی به جز همین تصاویر از این گوشی منتشر نشده است. از این تصاویر و زبان طراحی دستگاه کاملا مشخص است که این گوشی یکی از گوشی های هوشمند اکسپریا است. نکته جالب رنگ این دستگاه است که تقریبا متمایل به رز گلدی است که اپل در آیفون 6s استفاده کرده است. بدون شک در روزهای آینده خبرهای بیشتری از این دستگاه خواهیم شنید. شاید کنگره جهانی موبایل در اسفند ماه امسال، مقصد نهایی این دستگاه باشد که سونی دست به معرفی آن خواهد زد.

منبع: