sony-xperia-logo-640x400
این روزها در کنار تمام شایعاتی که پیرامون اکسپریا Z4 به گوش میرسد، نام یک اسمارت فون دیگر از خانواده سونی نیز گاهی به تیتر خبرها تبدیل میشود. اسمارت فونی میان رده با کد نام Lavender که اطلاعات درز کرده از آن ما را شگفت زده میکند.

در روزهای گذشته اطلاعاتی از این دستگاه به عنوان یک فبلت میان رده با محوریت ثبت تصاویر با کیفیت از دوربین جلویی به بیرون درز کرده بود. این دستگاه که هنوز اندازه صفحه نمایش آن بر ما معلوم نیست از دو دوربین 13 مگاپیکسلی در پشت و جلوی خود بهره مند است. استفاده از یک دوربین 13 مگاپیکسلی در جلو به همراه فلاش این دستگاه را تبدیل به یک اسمارت فون سلفی قدرتمند میکند.

Lavender با کد E55XX شناخته خواهد شد که از پردازنده مدل MT6752 مدیاتک که یک پردازنده هشت هسته ای است بهره مند است. رم 2 گیگابایتی یک بار دیگر در یک اسمارت فون میان رده سونی مورد استفاده قرار میگیرد.

پس از تصاویری که در هفته های گذشته از این دستگاه به بیرون درز کرده بود امروز نیز ما شاهد انتشار تصاویر جدیدی از پنل جلویی این دستگاه هستیم. در این تصاویر دوربین جلوی قدرتمند با فلاش کاملا مشخص است. جزئیات بیشتر از این دستگاه هنوز مشخص نیست که به محض دریافت آنها به اطلاع شما خواهیم رساند.

SONY-Lavender-Facade-01-640x359

SONY-Lavender-Facade-02

SONY-Lavender-Facade-03-640x359

xperiablog