Xperia-E4-render_1-640x559
در هفته های اخیر تنها خبرهای ما از خانواده گوشی های هوشمند سونی به یک مدل ارزان قیمت از سری E ختم شده است. اوایل سال جاری اطلاعاتی در مورد اکسپریا E4 به بیرون درز کرده بود و شب گذشته نیز شایعاتی در مورد یک محصول از این خانواده با نام اکسپریا E1 II مطرح شد. حالا نیز درز تصاویری از یک اسمارت فون کوچک از خانواده سونی مسائل را پیچیده تر کرده است.

با توجه به سیاست جدید سونی مبنی بر تمرکز بر روی اسمارت فون های رده بالا به نظر غیر ممکن است که سونی در حال آماده سازی دو محصول ارزان قیمت از خانواده E باشد. بر این اساس دو فرضیه مطرح است یک اینکه سونی تنها یکی از دو گوشی هوشمند اکسپریا E4 یا اکسپریا E1 II را به مرحله معرفی و عرضه خواهد رساند و دیگری در مرحله آزمایش باقی میماند و احتمال دیگر این است که هر دو نام مربوط به یک گوشی هوشمند باشد!

تصاویر جدید امروز در یک انجمن چینی به بیرون درز کرده که منتسب به اکسپریا E4 است. تصاویر کاملا با آنچه که قبلا مشاهده شده بود مطابقت دارد. در خبر قبلی خواندیم که سونی قصد ندارد در کنگره جهانی موبایل 2015 دست به برگزاری کنفرانس مطبوعاتی بزند اما حضور سونی در این رویداد قطعی است. شاید اکسپریا E4 تنها اسمارت فونی باشد که سونی در این رویداد و بسیار بی سر و صدا دست به معرفی آن خواهد زد.

Xperia-E4-render_2-640x640