phpb3awr6
دقایقی قبل تصویری از بدنه یک اسمارت فون در انجمن چینی Digi wo قرار گرفت که منتشر کننده آن مدعی است این تصویر مربوط به بدنه اکسپریا Z3 است. اما چیزی که بسیار عجیب به نظر میرسد جنس بدنه است که از فلز و با پوشش PVD تشکیل شده است. بدنه ای که شایعات استفاده از آن در آیفون 6 نیز زیاد شنیده میشود.

مدعی این تصاویر اظهار دارد که این بدنه متعلق به پرچمدار بعدی سونی یعنی اکسپریا Z3 است. ما هنوز به جزئیات اکسپریا Z3 واقف نیستیم و نمیدانیم که آیا پرچمدار آینده سونی این دستگاه خواهد بود یا اکسپریا Z2 Ultra ؟ اما این تصویر حدس و گمان ما را به سمت اکسپریا Z3 سوق میدهد.
z3_metal_2

z3_metal_1

z3_metal_3
بر اساس اظهارات منتشر کننده این تصویر اکسپریا Z3 از پردازنده اسنپدراگون 805 بهره میبرد. پردازنده 2.7 گیگاهرتز 4 هسته است و رم این دستگاه همچنان 3 گیگابایت و دوربین نیز 20.07 مگاپیکسل خواهد بود. اما صفحه نمایش بر خلاف تصورات همچنان 1080*1920 فول اچ دی است.

هر چند که این تصویر بسیار مشکوک و مرموز به نظر میرسد و نمیتوان آن را یک مورد دروغین تصور کرد، اما هنوز نظر دادن در مورد جزئیات اکسپریا Z3 و اینکه آیا این محصول در تابستان امسال به نمایش گذاشته میشود یا خیر بسیار زود است.