sony-make-believe_3
عکس هایی که در زیر مشاهده می کنید، در ادامه ی مجموعه ی عکس هایی است که از عضو جدید خانواده ی اکسپریا سری Z به بیرون درز کرده. اکنون نیز بار دیگر عکس هایی از یک اسمارت فون جدید ولی ناشناخته ی سونی به بیرون درز کرده که احتمال می رود که نسخه ی مینی و کامپکت اکسپریا Z3 باشد. اسمارت فونی که هنوز معرفی نشده ولی احتمال می رود در آینده ای نزدیک و در یکی از نمایشگاه های موبایل، توسط سونی معرفی شود.

همان طور که قبلا نیز تصاویری را از اکسپریا Z3 منتشر کرده بودیم، اکنون نیز تصاویری از اکسپریا Z3 (شاید هم Compact) را با هم می بینیم. تصاویری که با مدل اصلی اکسپریا Z3 تفاوت هایی دارد، مثل طراحی، و فاصله ی بین شارژر مغناطیسی و درگاه ها. هم چنین این عکس ها اصلا می تواند نمونه ی اولیه باشد و حتی شاید هم به مرحله ی جلوتر و تست نرسد. البته همه ی این ها فرضیاتی شیرین است که شیرینی هایی را برای کاربران، و تلخی هایی را برای شرکت های بزرگ مثل سونی به همراه دارد.

همان طور که مشاهده می کنید، یکی از تفاوت های این اسمارت فون با انواع قبلی خود این است که درگاه کارت حافظه microSD در یک سمت، و درگاه های میکرو سیم کارت و mini USB در سمت دیگر و در کنار هم قرار دارند. خوشبختانه عکس های زیر به قدری واضح هستند که فعلا و موقتا، چیزی را برای شک و شبهه نگذارند و ما نیز به وضوح می توانیم جزئیات را ببینیم.

پس با ما همراه باشید

1 2 3 4 5 6 7 8XperiaBlog