xperian1

دیروز شاهد چند تصویر از پرچمدار آینده سونی یعنی اکسپریا Z3 بودیم و امروز برای بار دوم تصاویر این اسمارتفون درز یافته اند.ما سری تصاویر جدیدی در دست داریم که به نظر می آید این تصاویر جدید در زمانی مشابه زمان انتشار سری قبلی ،منتشر شده اند.

 

تصاویر جدید گستره ی بیشتری از ابعاد گوشی را نشان می دهند و علاوه بر جلو و پشت گوشی گوشه های دستگاه نیز قابل رویت اند.

با توجه به تصاویر در مورد طراحی دستگاه باید گفت به نظر می آید گوشه های دستگاه نسبت به دو مدل قبلی اندکی خمیده و منحنی تر شده اند احتمالا این تغییر پاسخی به شکایت برخی کاربران مبنی بر خوب جای نگرفتن اکسپریا Z1/Z2 در دست باشد.

 

از دیگر تغییرات پرچمدار جدید میتوان به تغییر مکان قرار گیری بلندگوی دستگاه به سمت چپ دستگاه اشاره کرد.در تصاویر بلندگوی دوم دستگاه رویت نمیشود لذا بنظر می رسد اکسپریا Z3 مانند اکسپریا Z2 از بلندگوی استریو پشتیبانی نخواهد کرد.

 

مانند قبل جایگاه اتصال مغناطیسی در کنار شیار میکرو اس دی در سمت چپ دیوایس قرار دارند.پورت های micro SIM و micro USB هم احتمالا در سمت راست دستگاه قرار دارند.در ضمن اکسپریا Z3 هم دارای دکمه مخصوص دوربین (شاتر دوربین) خواهد بود .جک 3.5 میلیمتری هدفون در بالای دستگاه قرار دارد .

با توجه به تصاویری که از پشت دستگاه گرفته شده اند دوربین دستگاه همان دوربین 20.7 مگاپیکسلی با سنسور Exmor RS و فناوری لنز G هستند.

 

Xperia-Z3-picture-leak_1 Xperia-Z3-picture-leak_2 Xperia-Z3-picture-leak_3 Xperia-Z3-picture-leak_4 Xperia-Z3-picture-leak_5 Xperia-Z3-picture-leak_6 Xperia-Z3-picture-leak_7

xperiablog