هر چه که تا هفته گذشته، گوشی های جدید سونی در پشت پرده بودند، در این روزها تصاویر و اخبار زیادی از آنها بدست میرسد. اکسپریا XZ2 و اکسپریا XZ2 Compact یکی پس از دیگری در تصاویر مختلف لو میروند و این قضیه قطعاً تا روز کنگره جهانی موبایل و معرفی رسمی این دو دستگاه نیز ادامه خواهد داشت.

حتماً اکسپریا XZ2 و اکسپریا XZ2 Compact را مشاهده کردید! اگر نه پست های قبلی ما را بخوانید تا به خوبی با این دو گوشی سونی آشنا شوید. در ادامه تصاویری که از این دو بدست رسیده، لحظاتی قبل آقای Evan Blass که شب گذشته اولین تصویر را از اکسپریا XZ2 منتشر کرده بود، دو تصویر جدید از این دستگاه و نسخه کامپکت آن افشا کرده که چهار رنگ اصلی را در کنار هم نشان میدهد.

این دو تصویر، تصاویر مطبوعاتی و رسمی سونی هستند که پیش از معرفی توسط این فرد افشا شدند. در این تصویر چهار رنگ مشکی، نقره ای، سبز و صورتی را برای اکسپریا XZ2 و همین چهار رنگ را با تفاوت در نوع آن برای اکسپریا XZ2 Compact مشاهده میکنید. اسم اصلی این چهار رنگ هنوز مشخص نیست اما به نظر تنوع رنگ بسیار خوبی را در گوشی های جدید سونی شاهد خواهیم بود. در زیر تصویر اول مربوط به اکسپریا XZ2 و تصویر دوم مربوط به اکسپریا XZ2 Compact است.