تقریباً سه ماه تا رویداد بزرگ کنگره جهانی موبایل 2018 باقی مانده و هنوز اطلاعات ما از اولین نسل گوشی های 2018 سونی بسیار کم است. تا این لحظه تنها اطلاعات ما به بنچمارک ها محدود میشود و هنوز هیچ تصویری از هیچکدام از گوشی های آینده سونی به دست نرسیده است.

چند روز پیش یکی از رسانه های شرقی صحبت از وجود سنسور اثر انگشت در پشت بدنه گوشی های آینده سونی کرده بود. امروز هم تصاویری منتسب به قاب گوشی های آینده سونی به بیرون درز کرد که در صورت صحت آنها، ماجرای وجود سنسور اثر انگشت در پشت بدنه تایید خواهد شد.

این تصاویر، قاب سه عدد از گوشی های سونی در اندازه های مختلف را نشان میدهد. واضح ترین نکته در این تصاویر، وجود سنسور اثر انگشت در پشت بدنه است که بعید نیست در سال آینده این اتفاق عملی شود. یکی دیگر از نکات برگرفته از این تصاویر وجود جک هدفون در بالای هر سه دستگاه است که با توجه به سیاست های سونی این اتفاق دور از ذهن نبود.

ما هنوز نمیتوانیم صحت این تصاویر را تایید کنیم، اما در صورت صحت، قطعا با طراحی جالب توجهی از نسل آینده گوشی های سونی مواجه خواهیم شد. به نظر شما این تصاویر تا چه اندازه میتواند صحت داشته باشد و در صورت صحت، آیا وجود سنسور اثر انگشت در پشت بدنه را میپسندید؟

منبع: