2016_09_01_15_xperiaxz0-ffd101

سونی دو هفته پیش در نمایشگاه IFA 2016 از جدیدترین دستاوردهایِ خود در عرصه گوشی هایِ هوشمند پرده برداشت. سونی در کنفرانس خود در نمایشگاه IFA، علاوه بر معرفی طراحی جدید پرچمدار خود، پرده از 3 رنگ کاملاً جدید و جذاب نیز برایِ این گوشی هوشمن برداشت. آبی جنگلی، مشکی معدنی و پلاتینیومی رنگ هایِ جدید اولین پرچمدار خانواده X سونی هستند.

اگر به خاطر داشته باشید، سونی در آخرین پرچمدار خانواده Z خود، گوشی هایِ محبوب خانواده Z5، پس از گذشت چند ماه از رنگ جدیدی برایِ هر دو گوشی اکسپریا Z5 و با تأخیر زیادی برایِ اکسپریا Z5 پرمیوم پرده برداشت. به همین دلیل بسیاری از اصحاب رسانه انتظار دارند که سونی در آینده ای نزدیک رنگ جدیدی را به مجموعه رنگ هایِ گوشی اکسپریا XZ نیز اضافه کند.

در روز معرفی گوشی اکسپریا XZ، وبسایت خبری GSM-Arena رنگ هایِ مختلف این گوشی هوشمند را در کمال تعجب 4 رنگ اعلام کرده بود، که هنوز هم همین 4 رنگ به عنوان رنگ هایِ اصلی گوشی اکسپریا XZ در وبسایت مذکور قرار دارند. بر اساس اطلاعات منتشر شده، گوشی اکسپریا XZ سونی علاوه بر 3 رنگ فوق الذکر، دارایِ رنگ جدیدی با نام صورتی پررنگ نیز خواهد بود.

این موضوع تا به امروز برایِ ما بسیار تعجب برانگیز بود، تا اینکه یکی از منابع خبری ما از چین ساعاتی پیش با انتشار عکسی پرده از رنگ جدید اکسپریا XZ برداشت. بر اساس عکس و اطلاعات موثقی که منبع خبری ما منتشر کرده است، چهارمین رنگ اختصاصی گوشی اکسپریا XZ همان رنگ صورتی پررنگی است که پیش از این نیز در قسمت رنگ هایِ وبسایت GSM-Arena به آن اشاره شده بود.

pink

هنوز مشخص نیست این رنگ نیز به همراه سایر رنگ هایِ گوشی اکسپریا XZ در دنیا عرضه خواهد شد یا خیر، اما بر اساس گفته هایِ منبع خبری ما، این رنگ تنها در برخی از کشورهایِ جهان و به صورت بسیار محدود عرضه خواهد شد. با این حساب نمیتوانیم هیچ زمانی را برایِ انتشار این رنگ متصور شویم. نظر شما درباره رنگ جدید اکسپریا XZ سونی چیست؟

منبع: