sony-xperia-c4-front-lens-970x546-c

اگر به خاطر داشته باشید، حدود 2 هفته پیش طی خبری عکس هایِ درز کرده از گوشی جدید میان رده ای به نام C6 را برای شما به نمایش گذاشتیم. در آن خبر اعلام کردیم که منبع مذکور مدعی است که این تصاویر متعلق به سلفی فون جدید سونی با نام اکسپریا C6 است.

در عکس هایِ درز پیدا کرده هیچ گونه اطلاعات خاصی جز ظاهر قسمت جلویِ گوشی و اطراف آن مشخص نبود و تنها یک نکته همه ما را شگفت زده کرد؛ رنگ این گوشی! در عکس هایِ درز پیدا کرده منتسب به گوشی اکسپریا C6 به خوبی رنگ رُزگلد این دستگاه برای ما خودنمایی میکرد.

0

پس از آن خبر دیگر هیچگونه خبری در گوشه و کنار دنیا درباره محصولات آینده سونی درز پیدا نکرد، تا اینکه دیروز سندی به دست ما رسید که نشان میداد دو گوشی پایین و میان رده سونی در سایت Postel اَندونزی تأییدیه کسب کرده اند. در خبر مذکور اشاره شد که یکی از این مُدل ها از خانواده گوشی هایِ میان رده C یا M و مُدل دیگر مربوط به خانواده گوشی هایِ پایین رده سونی ( E ) باشد.

Screenshot-13

دقایقی پیش اما تصویر دیگری پس از دو هفته به بیرون درز کرده است که برای اولین بار قاب پشتی دستگاه اکسپریا C6 را به ما نشان میدهد. منبع این خبر مدعی است که این تصویر مربوط به قاب پشتی گوشی اکسپریا C6 است و هیچگونه اطلاعات دیگری از آن منتشر نکرده است.

f581800a19d8bc3e33ccbfc1858ba61ea9d345f1

با مقایسه تصاویر از پیش درز کرده با این عکس، به خوبی مشخص است که رنگ گوشی و اَبعاد آن در تمام عکس ها یکی است، و این موضوع نوید آن را میدهد که تصاویر درز کرده مربوط به یک گوشی میانرده و شاید سلفی فون جدید سونی باشد.


 

برای مشاهده جدیدترین تصاویر از محصولات اکسپریا و آگاهی بیشتر از خبرهای پیرامون سونی صفحه رسمی سایت تخصصی اکسپریا در اینستاگرام را فالو کنید.

https://www.instagram.com/xperian.ir