سونی هنگام معرفی اکسپریا XZ Premium دو رنگ زیبای مشکی و کروم را نمایش داد اما چند هفته پس از آن سومین رنگ این دستگاه هم به صورت رسمی توسط سونی معرفی شد. سونی سابقه اضافه کردن رنگ های جدید به یک تلفن هوشمند را داشته که امسال هم این کار را با اکسپریا XZ Premium تکرار کرده است.

رنگ صورتی برنزی سومین رنگی بود که سونی برای اکسپریا XZ Premium در نظر گرفته است. تا این لحظه صورتی برنزی جدیدترین رنگ اکسپریا XZ Premium است اما احتمالا آخرین رنگ آن باشد. چرا که امروز تصویری جدید از اکسپریا XZ Premium درز کرد که رنگ جدیدی را برای این دستگاه نشان میدهد.

در تصاویری که امروز در یک وبسایت چینی منتشر شده اکسپریا XZ Premium با رنگ قرمز دیده میشود. البته این عکس به نظر برای نسخه اختصاصی اپراتور NTT-Docomo ژاپن باشد و احتمالا به صورت اختصاصی برای همین اپراتور ساخته خواهد شود.

مشخص نیست که سونی این رنگ را به صورت رسمی برای بازارهای جهانی معرفی میکند یا به صورت اختصاصی آن را برای بازار ژاپن در نظر خواهد داشت. به هر حال نظر شما در خصوص رنگ جدید اکسپریا XZ Premium چیست؟ آیا این رنگ را به سه رنگ دیگر ترجیح میدهید؟ اگر این رنگ به بازار ایران وارد شود و قصد خرید این دستگاه را داشته باشید آن را انتخاب میکنید؟

آپدیت: لحظاتی قبل چند تصویر جدید از رنگ قرمز اکسپریا XZ Premium بدست ما رسید که رنگ جدید این دستگاه را بهتر نمایش میدهد. در ادامه میتوانید این تصاویر را تماشا کنید.

منبع: