xperia-sony-logo
حدود یک ماه قبل بود که upleaks جزئیاتی را از یک اسمارت فون سونی با کد نام Lavender منتشر کرده بود. حالا بعد از گذشت چند هفته همین منبع، تصویری را از پنل جلویی یک گوشی معرفی نشده از سونی منتشر کرده که مدعی است متعلق به گوشی Lavender است.

اطلاعاتی که تا به امروز از Lavender بدست آمده بسیار محدود است. کد E5503 برای این دستگاه تا به این لحظه مورد تایید قرار گرفته که باعث شده بود ما این دستگاه را مدل کامپکت پرچمدار بعدی سونی تصور کنیم. اما تصویری که امروز از این دستگاه درز کرده به نظر نمیرسد که مربوط به یک اسمارت فون کامپکت باشد.

اولین چیزی که در تصویر این دستگاه خودنمایی میکند، نشانه های یک اسمارت فون سلفی است. دوربین جلوی بزرگ این دستگاه در کنار یک فلاش خبر از یک اسمارت فون سلفی دیگر از سونی میدهد. اندازه صفحه نمایش در این تصویر مشخص نیست اما به نظر میرسد یک دستگاه با صفحه نمایش نسبتا بزرگ باشد.

Bezel-less-Sony-Lavender-Pic-leaked

Lavender از یک پردازنده مدیاتک مدل MT6752 بهره مند است. مشخصات این دستگاه شباهت زیادی به اکسپریا C4 دارد. صحت تصویر درز کرده از پنل جلویی این دستگاه قابل تایید نیست. اما مشخصات درز کرده از آن مورد تایید قرار میگیرد. باید منتظر باشیم و ببینیم سونی چه برنامه هایی برای معرفی این دستگاه خواهد داشت.