xperia-logo
سال گذشته در چنین روزهایی و در فاصله کمتر از یک ماه تا آغاز کنگره جهانی موبایل اطلاعات زیادی از اکسپریا Z2 به بیرون درز کرده بود که تقریبا تمام جزئیات آن دستگاه را برای ما فاش میکرد. اما امسال وضعیت بسیار متفاوت است. کمتر از یک ماه تا آغاز رویداد بزرگ MWC باقی مانده و ما هنوز از معرفی این محصول در این رویداد اطلاعی نداریم. به علاوه اینکه تقریبا هیچ اطلاعات دقیقی نیز از این محصول تا به امروز منتشر نشده است.

با این حال شایعات و گمانه زنی ها پیرامون اکسپریا Z4 بسیار زیاد است. امروز تصویری جدید از پنل جلویی یک اسمارت فون از خانواده سونی به بیرون درز کرده که فاش کننده آن مدعی است این تصویر مربوط به اکسپریا Z4 است. در این تصویر تغییرات زیادی نسبت به مدل های گذشته مشاهده نمی شود. البته محل قرار گیری بلندگوی ها بالا و پایین همانند آن چیزی است که پیش از این در اکسپریا Z2 مشاهده کرده بودیم. ضمن اینکه نوع قرارگیری دوربین ثانویه و سنسورهای مجاورتی نیز همانند اکسپریا Z2 است و نسبت به اکسپریا Z3 با تغییراتی همراه شده است.

البته هنوز نمیدانیم که این تصاویر آیا واقعا متعلق به اکسپریا Z4 است یا مربوط به یک اسمارت فون از خانواده اکسپریا است که در حال آزمایش میباشد. در مورد اکسپریا Z4 شایعات از وجود یک صفحه نمایش 5.2 یا 5.5 اینچی خبر میدهند که این تصویر بیشتر صفحه نمایش 5.2 اینچی را به تایید میرساند. هر چند که باید پنل این دستگاه در کنار یک گوشی دیگر قرار گیرد تا قضاوت در مورد اندازه صفحه نمایش با صحت بیشتری انجام پذیرد.

Sony-Xperia-Z4