سونی موبایل تا به امروز سه گوشی هوشمند با پسوند Premium را عرضه کرده که شاخصه اصلی هر سه دستگاه بهره مندی از صفحه نمایش 4K است. اگر چه سونی تاکید زیادی بر روی صفحه نمایش این خانواده دارد اما با برخی قابلیت ها سعی دارد این گروه از گوشی های اکسپریا را از سایرین متمایز کند.

در گوشی های گذشته سونی که با پسوند Premium عرضه شدند، سونی سعی در به کارگیری رنگ های جذاب داشته است. از رنگ کروم درخشان در اکسپریا Z5 Premium و اکسپریا XZ Premium گرفته تا کروم مشکی در اکسپریا XZ2 Premium که همگی جذابیت های این گوشی ها را دو چندان کردند.

اکسپریا XZ2 Premium که آخرین مدل از پرمیوم های سونی است در دو رنگ مشکی و نقره ای به بازار عرضه خواهد شد. البته این دو رنگ به صورت کامل، کروم مشکی و کروم نقره ای شناخته میشوند که گویا قرار است یک رنگ دیگر نیز به آنها اضافه شود. امروز تصویری از یک گوشی اکسپریا XZ2 Premium به بیرون درز کرد که در آن رنگ جدیدی به چشم میخورد. این رنگ به نظر قرار است با نام کروم طلایی معرفی شود که در کنار دو رنگ قبلی یعنی مشکی و نقره ای، رنگ های سه گانه این دستگاه را تشکیل خواهند داد.

همانطور که مطلع هستید، اکسپریا XZ2 Premium متاسفانه برنامه ای برای ورود به بازار ایران ندارد. البته ایران تنها کشوری نیست که از ورود این گوشی محروم شده، چرا که سونی موبایل کلاً قصد ندارد این محصول را به صورت جهانی عرضه نماید و بسیاری از کشورهای دیگر نیز همانند ایران شانس ورود این دستگاه به بازارهای خود را نخواهند داشت. حالا دیدن اکسپریا XZ2 Premium در رنگ طلایی درخشان حسرت علاقه مندان در ایران را بیشتر میکند.

منبع: