New Sony Xperia Model 2

نام Evan Blass صاحب حساب کاربری evleaks برایِ بیشتر کاربران دنیایِ فناوری آشناست. این شخص که تا به امروز پیش بینی هایِ پیش از موعد و دقیقش درست از آب درآمده است، صبح امروز و پیش از معرفی پرچمدار جدید شرکت ال.جی از یک گوشی هوشمند اکسپریا با اسم رمز PP10 پرده برداشت و حالا پس از معرفی پرچمدار شرکت سامسونگ، تصاویر رندر شده یک گوشی دیگر از سونی را به بیرون درز داده است.

حالا که کمتر از 8 ساعت با آغاز کنفرانس خبری سونی در MWC 2016 فاصله داریم، Evan Blass عکسی از یک گوشی هوشمند اکسپریایِ دیگر منتشر کرده است، که قرار است در خلال کنفرانس سونی معرفی شود. اما این گوشی بر خلاف گوشی قبل که صبح امروز تصاویرش درز پیدا کرد شاید برایِ کاربران محصولات اکسپریا آشنا باشد.

0

پیش از این اگر با ما همراه بوده باشید، طی ماهها و هفته هایِ گذشته تصاویری از یک گوشی مرموز و عجیب با نام اکسپریا C6 را برایِ شما به اشتراک گذاشتیم. چند عکس از خودِ دستگاه، بدنه پشتی و کناری آن، بهمراه رنگ و جزئیات احتمالی این گوشی هوشمند در خبرهایِ چند هفته اَخیر سایت تخصصی اکسپریا موجود است.

New Sony Xperia Model 1

با نگاه به تصویر منتشر شده از این گوشی هوشمند و صفحه نمایش بدون حاشیه آن، همگی به یادِ گوشی محبوب و سلفی سونی، اکسپریا C5 Ultra می اُفتیم؛ اَما این تصاویر رندر شده هم خبر از عدم وجود فلاش برای دوربین جلویِ این گوشی هوشمند را میدهد، که این شایعه را تأیید میکند که گوشی مذکور جزئی از خانواده سلفی هایِ سونی با حرف « C » نمیباشد.

رویِ بدنه کناری دستگاه خبری از سنسور اثر انگشت نیست و همانند تصاویری که صبح از گوشی PP10 درز کرده بود، باز هم قفل صفحه جدید این گوشی هوشمند و قرار گرفتن برند اکسپریا در میانه دستگاه به خوبی به چشم می آید. علی ای حال، زمان زیادی تا شروع کنفرانس خبری سونی باقی نمانده است و تا ساعاتی دیگر تمامی شایعات پیرامون محصولات جدید سونی به واقعیت میپیوندند. با ما همراه باشید…

New Sony Xperia Model 3