Sony-make.believe
این روزها بیشترین شایعات در مورد اسمارت فون های آینده سونی، پیرامون اکسپریا Z3 و مدل کوچکتر آن یعنی اکسپریا Z3 Compact است. اطلاعات ما از این دو محصول تا به امروز کم نیست. ما به خوبی از چیپست مورد استفاده در پرچمدار آینده و دیگر ویژگی های سخت افزاری آن آگاه هستیم. هر چند که هنوز بسیاری از قابلیت های اکسپریا Z3 و در مجموع شکل کامل ظاهری آن برای شما ناشناخته است.

اما تصویری جدید از مینی پرچمدار سونی یعنی اکسپریا Z3 کامپکت به بیرون درز کرد که بسیار جالب توجه است. این تصاویر که هم قسمت جلو و هم قسمت پشت دستگاه را برای ما نمایان میکند باعث شده اطلاعات بیشتری از این ابرقدرت کوچک نصیب ما گردد.

این تصاویر تا حدودی گنگ و مبهم است اما راهنمای خوبی برای تصویر سازی از این اسمارت فون به حساب می آید. در مجموع و از تصاویر زیر شکل کلی دستگاه تا حد زیادی شبیه به تصاویری است که از اکسپریا Z3 به بیرون درز کرده بود.

Xperia-Z3-Compact_1

Xperia-Z3-Compact_2

Xperia-Z3-Compact_3

Xperia-Z3-Compact_4

مشخصاتی که در مورد اکسپریا Z3 شنیده میشود پردازنده اسنپدراگون 801، رم 3 گیگابایتی و صفحه نمایش 4.6 اینچی فول اچ دی است.
در پشت دستگاه فلاش LED در سمت راست دوربین و در وسط قرار گرفته است. دوربین مطابق با گذشته و 20.7 مگاپیکلی است که در اکسپریا Z3 نیز مورد استفاده قرار خواهد گرفت.

اما نکته بسیار مبهم و شک برانگیز محل قرار گیری دوربین ثانویه است. در تصویری که مشاهده میکنید دوربین ثانویه در وسط و کمی متمایل به راست قرار گرفته اما در تصویری که ماه گذشته و منتسب به اکسپریا Z3 Compact به بیرون درز کرده بود دوربین ثانویه در سمت راست و در گوشه دستگاه قرار گرفته بود.

Xperia-Z3-Compact11

این تناقض بسیار شک بر انگیز است که به نظر میرسد این دو تصویر مربوط به دو اسمارت فون متفاوت باشد و هنوز مشخص نیست کدام تصویر مربوط به اکسپریا Z3 کامپکت است. برای حل این معما باید منتظر درز اطلاعات بیشتری از این مینی پرچمدار باشیم.

gforgames