sony-logo-make-believe_1362429490
پس از مدت ها خاموشی یک بار دیگه تصویری جدید از مدل ناشناخته D6603 به بیرون درز کرد. اگر به خاطر داشته باشید اوایل سال 2014 و قبل از معرفی اکسپریا Z2 بود که در چند مقطع اطلاعاتی از این گوشی منتشر شده بود که پس از معرفی اکسپریا Z2 تا چند هفته خبری از آن شنیده نشد. اما حالا یکی از کاربران چینی در فروم Digi-Wo تصویری از این دستگاه را منتشر کرد که ما را دوباره به یاد این گوشی مرموز می اندازد.

Sony-D6603-model-number

در تصویری که مشاهده میکنیم این گوشی در حال اجرای نسخه اندروید 4.4.2 است که البته مشخصات جزئی نرم افزاری آن بر ما پوشیده است.

بر خلاف دیگر گوشی های قبلی اکسپریا که پیش از معرفی تصاویری از ظاهر آن منتشر میشد، اما ما هنوز هیچ تصویری از این گوشی مشاهده نکرده ایم و حتی نام آن را نیز نمی دانیم. تنها اطلاعات ما از این دستگاه کد D6603 است که در کنار مشخصات سخت افزاری ما را در انتظار خود گذاشته است.

بر اساس جزئیاتی که تا کنون منتشر شده این دستگاه از پردازنده مشابه اکسپریا Z2 استفاده میکند. چیپ اسنپدراگون 801 با کلاک 2.3 گیگاهرتز 4 هسته ای، پردازنده گرافیکی آدرنو 330، دوربین 20 مگاپیکسل و … شباهت خاصی به پرچمدار سونی دارد. البته رم این دستگاه 2 گیگابایت است که به نسبت اکسپریا Z2 کاهش 1 گیگابایتی را شاهد هستیم.

digi-wo