r9jb4CTY48Pz1HiRBL91
فقط هشت ساعت تا آغاز کنفرانس مطبوعاتی سونی در نمایشگاه IFA 2016 زمان باقی است و در این ساعات از هر طرف، تصویر و اطلاعات جدیدی از پرچمداران سونی به بیرون درز میکند.

بامداد امروز، اولین تصاویر رسمی از اکسپریا XZ توسط منابع ناشناس به بیرون درز کرد که به کلی جزئیات ظاهری اکسپریا XZ و اکسپریا X Compact را افشا میکرد. در تصاویری که امروز صبح منتشر شد، رنگ آبی اکسپریا XZ و همینطور آبیِ یخی در اکسپریا X Compact را مشاهده کردیم، اما قطعا این رنگ ها تنها رنگ های این دو دستگاه نیستند.

هفته گذشته Ricciolo که یکی از درزدهندگان مشهورِ حوزه فناوری است افشا کرد که اکسپریا XZ دارای سه رنگ آبی، سفید و مشکی است. اما امروز تصویری جدید از این دستگاه به دست ما رسیده که کمی گیج کننده است. چرا که رنگ های آن با آنچه که تا امروز تصور داشتیم تطابق ندارد.

رنگ آبی که همچنان در این تصویر نشان میدهد سونی تاکید زیادی بر رنگِ جدید خود دارد. اما رنگ سفید، بیشتر از آنچه که به سفید تمایل داشته باشد، به کروم شبیه است. البته نه کروم براق که در اکسپریا Z5 Premium دیده بودیم. همینطور رنگ سوم این دستگاه نیز با آنکه گفته شده بود مشکی است، کمی به زرشکی نزدیک است. البته شاید در این تصویر، رنگ مشکیِ اینگونه دیده شود اما هر چه هست این که سونی در کنار تمام سورپرایزهایی که تصور داشتیم، یک سورپرایز دیگر در مورد رنگ پرچمدارِ خود دارد که امروز با آن رو به رو خواهیم شد.