sony-make-believe
سیاست سونی برای جلوگیری از درز اطلاعات مربوط به محصولات این شرکت روز به روز سخت گیرانه تر میشود تا جایی که در فاصله حدود دو ماه مانده تا معرفی رسمی پرچمدار آینده این شرکت هنوز اطلاعاتی از آن به طور دقیق در دسترس نیست.
سال گذشته در چنین روزهایی ما اطلاعات زیادی در مورد اکسپریا Z1 بدست آورده بودیم. اما امسال خبرها کاملا محفوظ مانده اند و جز اندک اطلاعات ریز که آن هم به طور قطعی به تایید نرسیده، اطلاعات دیگری در مورد اکسپریا Z3 به دست نرسیده است.

اما امروز تصویری در فروم DigiWo به بیرون درز کرد که منتشر کننده آن مدعی است این تصویر مربوط به پرچمدار آینده سونی یعنی اکسپریا Z3 است. این کاربر که سابقه درز اطلاعات در مورد محصولات سونی را پیش از این داشته تایید میکند این محصول دو ماه دیگر به نمایش گذاشته خواهد شد.
xperia_leo
هر چند که این کاربر در مورد جنس بدنه و اینکه آیا ساخته شده بوسیله آلومینیوم است یا خیر سخنی نگفته و تصویر نیز بسیار مبهم است اما میتوان حدس زد سونی در اکسپریا Z3 طراحی جدیدی را در نظر گرفته است که از مدت ها قبل شایعاتی در این مورد نیز به گوش رسیده بود.

شاید نکته جالب در مورد این محصول لقب یا کد نام آن باشد که این کاربر مدعی است “Pegasus” کدی است که سونی برای اکسپریا Z3 قرار خواهد داد.