New-Sony-Xperia-C6-render-plus-previously-leaked-images

سونی ماه آینده و در نمایشگاه MWC شهر بارسلون، قصد برگزاری یک کنفرانس مطبوعاتی را دارد تا در این رویداد مهم، احتمالا از محصولات جدیدی رونمایی کند. تا به این لحظه، تنها محصولی که تصاویر و جزئیاتی از آن بدست آمده فبلت اکسپریا C6 سونی است.

هفته های گذشته تصاویری از یک فبلت جدید از سونی به بیرون درز کرده که گفته شد متعلق به اکسپریا C6 سونی است. هنوز هیچ منبع رسمی این اخبار را تایید نکرده اما امروز یکی از درز دهندگان مشهور دنیای فناوری، تصاویر رندر اکسپریا C6 را منتشر کرد که کاملا با عکس های قبلی همخوانی دارد.

OnLeaks امروز با انتشار تصویری از یک گوشی جدید، ما را به آنچه پیش از این از اکسپریا C6 تصور داشتیم نزدیکتر میکند. اگر این تصویر که در بالا مشاهده میکنید صحت داشته باشد، اکسپریا C6 نیز مثل اکسپریا C5 Ultra در قسمت جلوی صفحه نمایش بدون حاشیه خواهد بود. این تصویر کاملا با عکس هایی که چندی پیش از اکسپریا C6 درز کرده بود شباهت دارد.

شاید عجیبترین نکته در مشاهده این تصاویر دوربین جلوی این دستگاه باشد که بر خلاف سه نسل قبلی خانواده C، بسیار کوچک و بدون فلاش است. مشخص نیست که سونی برای اکسپریا C6 از چه دوربینی در قسمت جلو استفاده میکند و اینکه چرا برای یک اسمارت فون سلفی، تصمیم به حذف فلاش جلوی دستگاه را گرفته است.


اکسپریا C6 بر اساس شواهد احتمالا در ماه آینده معرفی میشود. هنوز هیچ مشخصاتی از این دستگاه در دسترس نیست ولی گفته میشود ممکن است این دستگاه دارای صفحه نمایش 5.5 اینچی و مجهز به پردازنده هشت هسته ای مدیاتک Helio P10 باشد.