تقریبا یکی از گوشی هایی که احتمال معرفی آن ها در هفته های آتی بسیار زیاد به نظر میرسد، فبلت اکسپریا XA2 Ultra است که نقش یک مدل ارتقا یافته از فبلت اکسپریا XA1 Ultra را ایفا خواهد کرد.

این فبلت با آنچه که تا امروز از آن خبر داریم، اولین فبلت 6.0 اینچی سونی است که به سنسور اثر انگشت مجهز شده است. سنسور اثر انگشت برای اولین بار در یک گوشی سونی به پشت دستگاه منتقل خواهد شد اما آن چیزی که اکسپریا XA2 Ultra را خاص ترین اسمارت فون سونی میکند، دوربین دوگانه سلفی آن است که تا امروز بی سابقه بوده است.

پیش از این شایعاتی در خصوص وجود دوربین سلفی دوگانه در این دستگاه شنیده شده بود اما امروز تصاویری از یک گوشی سونی منتسب به اکسپریا XA2 Ultra بدست رسیده که این شایعه را به مرز واقعیت نزدیک کرده است. همانطور که در تصاویر زیر مشاهده میکنید، دو دوربین در جلوی دستگاه وجود دارد که به همراه یک فلاش LED، هر چیزی که از یک سلفی فون نیاز دارید را برای شما فراهم خواهد کرد.

تا این لحظه شایعاتی که شنیده میشود این است که احتمالاً سونی در میان رده های نسل اول سال 2018 همچنان طراحی سابق خود را تکرار خواهد کرد اما احتمالاً پرچمدار اول سال و یا میان رده های نسل دوم سال آینده، اولین های سونی باشند که با طراحی جدید عرضه خواهند شد.