SONY-XPERIA-C6-ULTRA-07
شاید هیچکس جز سونی از وضعیت نامگذاری محصولات بعدی این شرکت با خبر نیست. ما هنوز نمیدانیم که آیا تمامی محصولات بعدی این شرکت با نام X عرضه میشوند یا اینکه X تنها جایگزین سری Z شده و خانواده های دیگر مثل C و M همچنان به قوت خود باقی خواهند ماند. با این حال کم و بیش اطلاعاتی از محصولات جدید سونی به بیرون درز میکند که ما را بیشتر در بلاتکلیفی فرو میبرد.

چند روز قبل مشخصات دو گوشی هوشمند جدید از سونی با کدهای F3216 و F3311 با حضور در بنچمارک افشا شد. هر دو دستگاه با صفحه نمایش 4.6 اینچی و مشخصاتی مرتبط به یک اسمارت فون میان رده خودنمایی کردند. اما حالا تصاویری از یک گوشی هوشمند جدید خبر میدهد که سونی در فکر معرفی و عرضه یک فبلت جدید است.

تصاویر رندر شده توسط درز دهنده معروف یعنی Onleak منتشر شده و جالب تر اینکه یک ویدئوی 360 درجه ای نیز در کنار آن قرار دارد. این تصاویر کاملا با تصاویری که چند هفته قبل از یک فبلت سونی درز کرده بود مطابقت دارد تا احتمال معرفی یک فبلت 6 اینچی از سونی در آینده ای نزدیک را قوت ببخشد.

منابع خبری از وجود یک دوربین 20 مگاپیکسلی در پشت و یک دوربین 16 مگاپیکسلی همراه با فلاش در جلوی این فبلت خبر میدهند که با پردازنده MT6755 مدیاتک و صفحه نمایش فول اچ دی 6 اینچی دیگر مشخصات این دستگاه را تشکیل میدهند. به هر حال هنوز هیچکدام از این اطلاعات به صورت قطعی به تایید نرسیده اما تصاویر نشان میدهد فبلت جدید سونی با شکل ظاهری زیر آماده معرفی و عرضه از سوی سونی است.

SONY-XPERIA-C6-ULTRA-04

SONY-XPERIA-C6-ULTRA-05

SONY-XPERIA-C6-ULTRA-06

SONY-XPERIA-C6-ULTRA-07

SONY-XPERIA-C6-ULTRA-08

SONY-XPERIA-C6-ULTRA-01

SONY-XPERIA-C6-ULTRA-02

SONY-XPERIA-C6-ULTRA-03

SONY-XPERIA-C6-ULTRA-09

این ویدئوی 6 ثانیه ای که در ویدئوسنتر سایت تخصصی اکسپریا قرار داده ایم، بهتر از این تصاویر نمای 360 درجه ای از این دستگاه را نمایش میدهد. از شما دعوت میکنیم این ویدئو را نیز حتما تماشا کنید.