_78501757_elclasicophoto_getty_624
برای دوستداران فوتبال، امشب یک شب بسیار هیجان انگیز است. چرا که دو تیم بارسلونا و رئال مادرید، در ورزشگاه سانتیاگو برنابئو رو در روی یکدیگر قرار میگیرند. این بازی که به ال کلاسیکو معروف است، در 170 کشور جهان به طور زنده پخش خواهد شد و پیش بینی میشود جمعیتی بالغ بر 600 میلیون نفر این بازی را به طور زنده تماشا کنند.

این بازی یکی از زیباترین و هیجان انگیز ترین بازی های فوتبال است که هر ساله مورد توجه بسیاری از علاقه مندان به فوتبال قرار میگیرند. امشب نیز این دو تیم در حالی رو به روی یکدیگر قرار میگیرند که هر دو در کشور ما نیز طرفداران بسیار زیادی دارند.

به مناسبت همین بازی و نیز به خاطر خیل عظیم طرفداران این دو تیم در کشور ما، تیم پکسوید که در انجمن تخصصی اکسپریا فعالیت میکند، دو تم زیبا را آماده کرده که ما آنها را در اختیار شما قرار میدهیم. این دو تم با نام های بارسلونا و رئال مادرید، قابلیت نصب بر روی تمامی گوشی های اکسپریا که از نسخه اندروید 4.4 و بالاتر استفاده میکنند را دارند.

این دو تم زیبا هم اکنون در پلی استور سایت تخصصی اکسپریا برای دانلود در دسترس شما عزیزان قرار گرفته است. در آستانه این بازی حساس از شما دعوت میکنیم تم های بارسلونا و رئال مادرید را با توجه به تیم مورد علاقه خود از پلی استور سایت تخصصی اکسپریا دریافت کنید. در پایان نظرات خود را در مورد این تم ها بیان کنید. همچنین در خصوص این مسابقه حساس به نظر شما کدام تیم در پایان میتواند این بازی را با پیروزی به پایان برساند؟

دانلود تم بارسلونا

 

دانلود تم رئال مادرید