این یک اتفاق قابل پیش بینی است که در ساعات منتهی به کنفرانس های مطبوعاتی سونی، اطلاعات بسیاری از محصولاتی که قرار است در رویدادها معرفی شوند به بیرون درز کند. مثل همیشه در کمتر از یک روز تا رویداد مهم IFA 2017 برای سونی، تصاویر و اطلاعات زیادی از گوشی های هوشمند سونی افشا میشود.

در روزهای اخیر تصاویر زیادی از اکسپریا XZ1 و اکسپریا XZ1 Compact به عنوان پرچمداران سونی در نیمه دوم سال 2017 منتشر شد. متاسفانه یا خوشبختانه، روند درز تصاویر تا لحظات پایانی متوقف نشده و همچنان شاهد درز تصاویر جدید از این دو محصول هستیم.

امروز و در حالی که حدود 22 ساعت تا معرفی این دو محصول باقی مانده، تصاویر جدیدتری از آنها به بیرون درز کرده که بسیار با کیفیت و واضح، جزئیات ظاهری اکسپریا XZ1 و اکسپریا XZ1 Compact را به تصویر میکشد. طراحی این دو محصول، همان طراحی همیشگی گوشی های سونی است که اندکی تغییر را نشان میدهد. در اکسپریا XZ1 بدنه تمام فلزی را شاهد هستیم که سنسورهای مربوط به دوربین و نیز NFC، همگی در پشت دستگاه و در کنار لنز دوربین قرار دارند.


در مورد مشخصات اکسپریا XZ1 همانطور که در پست های قبلی نیز اشاره کردیم، جدیدترین اطلاعات بدست آمده حکایت از باتری 2700 میلی آمپر بر ساعت، وزن 156 گرم و ضخامت 7.4 میلی متری دارد. سایت تخصصی اکسپریا را در این ساعات منتهی به کنفرانس مطبوعاتی سونی دنبال کنید تا خبرهای لحظه به لحظه از دو اسمارت فون جدید سونی را دریافت کنید.

منبع: