حتما مطلع شدید که سونی موبایل ایران، در یک اقدام جالب به مناسب نوروز 96 جشنواره ای ویژه را برای خریداران گوشی های سری X برگزار میکند. در این جشنواره تمام خریداران یکی از چهار گوشی اکسپریا X, اکسپریا X Compact، اکسپریا XA، اکسپریا XA Ultra و اکسپریا XZ با ارسال کد قرعه کشی موجود بر روی جعبه میتوانند از جوایز ویژه ای که سونی موبایل ایران در نظر گرفته بهره مند گردند.

جوایز این جشنواره به دو دسته تقسیم میشود که دسته اول برای تمام خریداران و دسته دوم به یک نفر از بین تمام خریداران از طریق قرعه کشی اعطا خواهد شد. یک دستگاه خودروی سانگ یانگ تیوولی جایزه ویژه این جشنواره است که به صورت قرعه کشی به یک نفر اهدا خواهد شد. اما جوایز ثابت این جشنواره چه چیزهایی است؟

جوایز بدون قرعه کشی این جشنواره شامل سکه بهار آزادی، نیم سکه بهار آزادی، ربع سکه بهار آزادی، هدست بلوتوث SBH20، پاوربانک، مونوپاد، جایزه نقدی 50 هزار تومانی و جایزه نقدی 20 هزار تومانی است. جوایز این بخش کاملا اتفاقی است که با ارسال کد قرعه کشی موجود روی جعبه به شماره 20007669 جایزه شما مشخص میشود. تمام خریداران گوشی های سری X در این جشنواره یکی از جوایز فوق را دریافت میکنند، فقط نوع جایزه بستگی به شانس شما دارد. پس در این جشنواره به طور حتم همه شما برنده یکی از جوایز سونی خواهید شد.

توضیحات بیشتر در خصوص این جشنواره را میتوانید در عکس های زیر مشاهده کنید. برای مشاهده جزئیات کامل بر روی عکس کلیک کنید. اگر شما یکی از خریداران سری X در این جشنواره بودید و یکی از جوایز فوق را هم به طور حتم بدست آوردید، جایزه خود را در لینک زیر با ما به اشتراک بگذارید تا ببینیم خوش شانس ترین ها چه کسانی هستند.

خریداران گوشی سونی چه هدایایی در جشنواره نوروزی سونی دریافت کرده اند؟