ifa2015-1
روزشمار معکوس برای نمایشگاه IFA 2015 تبدیل به ساعت شمار معکوس شده و از حالا تنها 24 ساعت تا آغاز کنفرانس مطبوعاتی سونی و نمایش جدیدترین محصولات این شرکت زمان باقی است. سونی که امسال در دو نمایشگاه CES و MWC فعالیت کمتری را نسبت به سال های قبل داشته تمام تمرکز خود را بر روی آخرین رویداد مهم سال در برلین جمع کرده و قصد دارد تا نمایشگاه IFA 2015 را با نمایش جدیدترین محصولات خود تکان دهد!

در روزهای گذشته سونی با انتشار دو تیزر رسمی خبر حضور جدی خود را در این رویداد به اصحاب رسانده ها داد. هر دوی تیزر تصویری گذشته سونی نمایشی مبهم از گوشی های هوشمند جدید اکسپریا بودند که جالب است سومین تیزر رسمی سونی نیز مستثنا از این قائله نیست.

سونی در فاصله 24 ساعت تا آغاز کنفرانس مطبوعاتی خود سومین تیزر رسمی مرتبط با رویداد پیش رو را نیز منتشر کرد. سومین تیزر باز هم مربوط به یکی از گوشی های هوشمند سری Z5 است که با ابعاد بزرگ آن به نظر میرسد اکسپریا Z5 یا اکسپریا Z5 Premium باشد.

سونی امسال به صورت چراغ خاموش جلو آمد و بر خلاف سال های گذشته در حفظ اطلاعات و اسرار گوشی های خود تا چند روز گذشته موفق بود. با وجود درز اطلاعات گوشی های جدید سونی باز هم بسیاری از جنبه های اکسپریا Z5 و برادرانش برای ما ناشناخته است که همین جذابیت رویداد فردا را بیشتر میکند. ما نیز همانند شما منتظر آغاز رویداد فردا هستیم تا ببینیم سونی برای ما از برلین چه سوغاتی هایی خواهد آورد.

ifa2015