شاید یکی از چیزهایی که پیش از این نبود آن در اینستاگرام بسیار حس می شد، عدم امکان اشتراک گذاری چند عکس بصورت هم‌ زمان و در یک پست بود؛ ولی حالا این مشکل برطرف شده است و به زودی می توانید شاهد افزوده شدن این قابلیت به اینستاگرام باشید.

این قابلیت در حال حاضر بروی نسخه ی بتای اپلیکیشن Instagram در حال تست است؛ هرچند که برای برخی کاربران در نسخه ی معمولی این اپلیکیشن نیز این قابلیت وجود دارد ولی هنوز امکان استفاده از آن برای آن ها وجود ندارد.

هنوز زمان عرضه ی عمومی این قابلیت مبهم است ولی از آنجایی که این قابلیت مراحل نهایی تست خود را می گذراند، می توان انتظار عرضه ی زودهنگام آن را داشت.

با استفاده از این قابلیت، زمانی که قصد اشتراک گذاری عکس در اینستاگرام را داشته باشید، با نگه داشتن انگشت خود بروی یکی از عکس های خود می توانید سایر عکس های خود برای اشتراک گذاری در همان پست را نیز انتخاب کنید. پس از اینکه عکس های موردنظر خود را انتخاب کردید ( که تا ده عکس را می توانید برای این کار انتخاب کنید )، به مرحله ی افکت گذاری خواهید رسید. در این مرحله می توانید بروی هریک از عکس های خود بصورت مجزا فیلترهای مناسبی را قرار دهید. پس از آن و با زدن دکمه ی Share، عکس های شما به اشتراک گذاشته خواهند شد. به این شکل که فالوورهای شما در تایم لاین خود یکی از عکس های انتخاب شده ی شما را خواهند دید؛ سپس برای دیدن سایر عکس ها می توانند بصورت افقی انگشت خود را بروی همان عکس حرکت دهند.

منبع: