xperia_i1_camera-640x480
نمایشگاه IFA 2012 را به یاد بیاورید. سونی سال گذشته در برلین 5 محصول اکسپریا را معرفی کرده بود. گوشی های Xperia T , TX , V , J و همچنین تبلت Xperia S از محصولاتی بودند که سونی سال گذشته در شهریور ماه معرفی کرده بود. اما اینکه امسال سونی در این نمایشگاه چگونه عمل کند شاید برای بسیاری سوال باشد.

شاید تنها محصولی که به طور قطعی میتوان در مورد آن اظهار نظر کرد پرچمدار جدید سونی یعنی اکسپریا هونامی باشد. اما اینکه در کنار این دستگاه چه محصولی معرفی خواهد شد هنوز دقیق مشخص نیست.

در روزهای گذشته خبرهایی در مورد تبلت جدید اکسپریا با نام زد 2 و همچنین گوشی جدید سونی با نام اکسپریا Ray3 منتشر شده بود. همچنین خبرهای ضد و نقیضی در مورد عرضه نسخه مینی هونامی نیز به گوشی میرسد که به احتمال قریب به یقین این گوشی همان اکسپریا ری 3 خواهد بود که شایعاتی در مورد آن به بیرون درز کرده بود.

اما با نزدیک شدن به 4 سپتامبر و روز سرنوشت ساز سونی در برلین کم کم خبرهای بیشتری از سونی به گوشی میرسد. با توجه به شنیده ها از منابع متعدد سونی قطعا نسخه مینی اکسپریا هونامی یا اکسپریا ری 3 را در IFA معرفی نخواهد کرد! هونامی به احتمال فراوان تنها گوشی سونی خواهد بود که امسال در نمایشگاه IFA معرفی خواهد شد که در کنار آن سونی از لنز دوربین خود برای دستگاه های اکسپریا نیز رونمایی خواهد کرد.

هنوز هیچی در مورد تبلت زد 2 مشخص نیست اما در مورد نسخه مینی هونامی احتمالا سونی در روزهای پایانی سال 2013 این محصول را معرفی خواهد کرد البته این نیز یک حدس است که در صورت عدم وقوع این امر میتوان از هونامی به عنوان آخرین محصول سونی در سال 2013 نام برد.

soniviet