Sony-thinks-this-is-a-good-time-for-iOS-users-to-switch-to-Xperia-smartphones
در دنیایی که جلب توجه حرف اول در تبلیغات را میزند، ظاهرا سونی نیز مانند دیگر شرکت های بزرگ وارد جدال تبلیغاتی شده است. از این رو در اقدامی جالب عمر باتری آیفون های تازه معرفی شده را به چالش کشیده است!

همانطور که میدانید دنیا دنیای تبلیغات است و محصولی موفق تر است که در عین ارائه کیفیت و خدمات بتواند بهترین تبلیغات را داشته باشد، از این رو سونی نیز مانند دیگر شرکت ها دست به کار و وارد یک چالش بزرگ تبلیغاتی شده است البته با این تفاوت که مانند بعضی از شرکت ها هزینه ای را برای تعویض محصول خود و تشویق دیگران به خرید آن متقبل نشده است، و تنها با چند کلمه ساده و پر معنا در توئیت خود، عمر باتری آیفون های جدید را به چالش کشیده و در مقابل عملکرد عالی باتری گوشی های اکسپریا را به نمایش گذاشته است.

در واقع ماجرا از اینجا شروع میشود که شب گذشته، اپل با معرفی محصول جدید خود یعنی iPhone 6s و iPhone 6s Plus هر چند با ارائه امکانات جدید و بسیار خوب، اما در بخشی از موارد مانند باتری، همچنان نسبت به نسل قبلی خود تغییری نداشته است و این بدین معناست که کاربرانِ این دستگاه ها در اکثر موارد مجبور به شارژ کردن روزانه گوشی خود هستند.

اکنون سونی که با بررسی های صورت گرفته از سال 2011 تا به امروز در بخش عملکرد باتری، لقب پادشاه اسمارتفون ها را به خود گرفته است، با ارائه جزئیات منتشر شده از باتری آیفون های جدید، فرصت را بسیار غنیمت شمرده است و با یک تیتر جالب به این موضوع پرداخته است!

سونی با استفاده از تصویر پس زمینه ای که اپل برای دعوت در کنفرانس مطبوعاتی خود منتشر کرده بود، تیتر تبلیغاتی خود را منتشر کرد و این گونه نوشت که “Hey Siri, what about the battery life” و پاسخ سیری نیز این گونه بود که “switch to sony”! در واقع سونی از سیری یا همان دستیار صوتی اپل در مورد چگونگی عمر باتری میپرسد و سیری نیز در پاسخ اشاره میکند که به سونی بازگردید!

این درحالی است که همه ما میدانیم که سونی در معرفی آخرین محصولات خود یعنی سری اکسپریا Z5 نیز بر روی عمر 2 روزه باتری تاکید کرده است که تحقق این شعار با نگاهی به محصولات گذشته این شرکت، جای هیچ تعجبی نخواهد گذاشت.

در ادامه میتوانید تصویر تبلیغاتی منتشر شده از سونی در مورد عملکرد باتری را مشاهده نمایید!

Sony-Siri-iPhone-battery-life-02

Sony-thinks-this-is-a-good-time-for-iOS-users-to-switch-to-Xperia-smartphones