tren_tay_z3_copper_8
سونی موبایل همواره در ایالات متحده که یکی از بزرگترین بازارهای تلفن همراه در جهان به شمار میرود، با قدرت ظاهر نمیشد و همین امر نیز باعث افت کلی فروش محصولات اکسپریا به نسبت سایر برندهای مشابه میشد. اما در ماه های اخیر و طی مصاحبه های متعدد از مدیران سونی موبایل، تاکید زیادی بر ورود قدرتمند در بازار ایالات متحده شد.

حال به نظر میرسد این تاکید ها کم کم به عمل تبدیل میشوند. پس از ابراز علاقه چندین اپراتور مطرح ایالات متحده برای همکاری با سونی در جهت فروش اکسپریا Z3 در این کشور حالا سونی خود نیز دست به کار شده و برای حضور قدرتمند پرچمدار جدید خود در این کشور آماده میشود.

سونی موبایل امروز با ارسال یک دعوت نامه رسمی به اصحاب رسانه از برگذاری یک رویداد بزرگ در کشور آمریکا خبر داد. این رویداد قرار است در روز 9 اکتبر برابر با 17 مهر در این کشور برگذار شود و در آن اکسپریا Z3 به طور رسمی برای علاقه مندان در ایالات متحده معرفی شود.

sony-invite-640x480

حضور سونی موبایل با این جدیت در بازار ایالات متحده نوید آینده ای روشن را برای سونی دارد. باید منتظر باشیم تا ببینیم استقبال کاربران در این کشور از محصول جدید سونی چگونه خواهد بود.

Xperiablog