Sony-Xperia-Z5-Premium-29
در روزهای گذشته مقایسه های مختلف و متنوعی را از صفحه نمایش اکسپریا Z5 با پرچمداران سایر شرکت ها مشاهده کردیم. صفحه نمایش 4K در اکسپریا Z5 Premium طبق بررسی هایی که مشاهده کردیم موفق به شکست اسمارت فون های هم رده خود شد.

اکسپریا Z5 به عنوان شناخته شده ترین اسمارت فون خانواده خود همچنان مثل دیگر گوشی های سری Z از صفحه نمایش 1080 برخوردار است. اما سونی اکسپریا Z5 Premium را در کنار این دستگاه قرار داده که مهمترین مشخصه آن صفحه نمایش 4K با رزولوشن 3840×2160 است.

بر روی کاغذ صفحه نمایش اکسپریا Z5 Premium از نظر تعدد پیکسلی چهار برابر بزرگتر است صفحه نمایش اکسپریا Z5 است. تراکم پیکسلی آن نیز تقریبا دو برابر اکسپریا Z5 است ولی در عمل تفاوت این دو صفحه نمایش تا چه حد است؟

مقایسه ای که در ادامه مشاهده میکنید از دو اسمارت فون سونی یعنی اکسپریا Z5 Premium و اکسپریا Z5 است که در آن صفحه نمایش دو دستگاه کنار یکدیگر قرار گرفته و عکس ها و ویدئوهایی یکسان در هر دو به نمایش گذاشته میشود. صحبت را کوتاه میکنیم و از شما دعوت می نماییم این ویدئو را از سایت تخصصی اکسپریا تماشا کرده و در نهایت نظرات خود را نیز با ما در میان بگذارید.