sony-xperia-z3-01
در سال های اخیر به خصوص پس از جدا شدن سونی از اریکسون، رقابت محصولات این شرکت ژاپنی با شرکت کره ای سامسونگ همواره داغ و جذاب دنبال شده است. کاربران و علاقه مندان به این دو شرکت نیز همواره در صدد برتر جلوه دادن گوشی های هوشمند و تبلت های برند محبوب بر رقیب خود بودند.

این رقابت در بین پرچمداران گوشی های هوشمند این دو شرکت نیز در سال های اخیر فوق العاده جذاب دنبال میشد. از سال گذشته با اکسپریا Z و گلکسی اس 4، اکسپریا Z1 با گلکسی نوت 3 و امسال نیز با اکسپریا Z2 و گلکسی اس 5 رقابت های تنگاتنگی را در بخش های مختلفی مشاهده کردیم. حالا نیز با معرفی جدیدترین محصولات این دو شرکت یعنی اکسپریا Z3 و گلکسی نوت 4 این رقابت وارد میدان جدیدی شده است.

در بخش دوربین که شاید یکی از مهمترین فاکتور های خریداران در هنگام انتخاب یک گوشی هوشمند باشد همیشه رقابت جالبی و هیجان انگیزی را مشاهده کردیم. حالا نیز اکسپریا Z3 و گلکسی نوت 4 به آزمایشگاه وارد شدند تا دوربین خود را به رخ یکدیگر بکشانند.

از این پس قطعا ما مقایسه های متنوعی را از دوربین این دو دستگاه مشاهده خواهیم کرد. اما امروز برای اولین بار مقایسه ای از این دو دوربین را برای شما آماده کرده ایم که تماشا میکنید. نظرات خود را در این باره با ما در میان بگذارید.

 

Z3-note4

مقایسه ای از دوربین اکسپریا Z3 و گلکسی نوت ۴