androidpit-galaxy-s6-vs-xperia-z3-plus-comparison-10-w782
اگر در گذشته دوربین، سرعت، زیبایی و … از فاکتورهای مهم در خریداری یک گوشی هوشمند بوده، امروزه فاکتورهای جدیدی نیز اضافه شده که در هنگام خرید بسیاری به آنها توجه میکنند. بحث حرارت یک گوشی هوشمند و داغ شدن یا نشدن آن این روزها در همه جا مطرح میشود. در یک کلام بالا رفتن حرارت و داغ شدن یک گوشی هوشمند به موازای ارتقای قدرت سخت افزاری آن یک واقعیت اجتناب ناپذیر است. در واقع نمیتوانیم از گوشی های هوشمند امروزی انتظار داشته باشیم که اصلا داغ نشوند!

با معرفی و عرضه اکسپریا +Z3 بسیاری به علت استفاده از پردازنده اسنپدراگون 810 که با مشکلاتی از قبیل داغ شدن همراه بود از سونی خرده گرفتند. سونی خود به داغ شدن این دستگاه اعتراف کرده اما به راستی داغ شدن اکسپریا +Z3 تا چه حد است؟ اگر به خاطر داشته باشید پیش از این یک بررسی در مورد حرارت پردازنده به کار رفته در اکسپریا +Z3 انجام دادیم و مشاهده کردیم که این دستگاه با وجود این که از نسل های قبلی پرچمداران اکسپریا حرارت بیشتری از خود تولید میکند، اما در اندازه ای نیست که به آن برچسب غیر قابل تحمل و یا نا متعارف بدهیم.

امروز برای اولین بار قصد داریم تا حرارت تولیدی از اکسپریا +Z3 را با یک اسمارت فون رده بالای دیگر مقایسه کنیم. فکر نمیکنیم گزینه ای بهتر برای اکسپریا +Z3 بهتر از گلکسی S6 باشد تا با آن به رقابت بپردازد. این مقایسه که در ادامه مشاهده میکنید از یک دستگاه اکسپریا +Z3 و گلکسی S6 و در شرایط محیطی کاملا برابر به عمل آمده است. هر دو دستگاه در کنار یکدیگر شروع به ضبط فیلم آن هم با کیفیت 4K میکنند. حالا نتایج بدست آمده چگونه است؟ توصیه میکنیم که این ویدئو را حتما تماشا کنید. ویدئوی سنتر سایت تخصصی اکسپریا برای دانلود و تماشای این ویدئو آماده است.

۲۳۲

مقایسه حرارت پردازنده در اکسپریا +Z3 و گلکسی S6