xperia-x (9)
اکسپریا X سونی قرار است از تابستان امسال به بازارهای جهانی عرضه شود. فاصله معرفی تا عرضه این محصول در نوع خود بسیار عجیب است اما جذابیت های خاص این دستگاه آنقدر زیاد است که بسیاری چند ماه را در انتظار این دستگاه بنشینند.

سونی در اکسپریا X از یک دوربین 23 مگاپیکسلی استفاده کرده است. بر روی کاغذ دوربین این دستگاه همانند سری Z5 است اما سونی به اعداد و ارقام توجهی ندارد! سونی با معرفی سری X بر دوربین در کنار طراحی و باتری بهبود یافته تاکید فراوانی داشته است تا باعث شود ما روی این خانواده حساب دیگری باز کنیم.

سنسور IMX300 در اکسپریا X حرف های زیادی برای گفتن دارد. در کنار دوربین 23 مگاپیکسلی این دستگاه سونی از دوربین 13 مگاپیکسلی نیز در جلوی دستگاه استفاده کرده و همچنین آن را به دوربین فیلم برداری با کیفیت 1080 و سرعت 60 فریم بر ثانیه مجهز کرده است.

در مدت دو ماه که از معرفی اکسپریا X میگذرد نمونه تصاویر معدودی از دوربین این دستگاه در دسترس بود اما در این فرصت اولین نمونه تصاویر با کیفیت اصلی از دوربین 23 مگاپیکسلی اکسپریا X فرصت خوبی به ما میدهد تا نگاهی به عملکرد واقعی دوربین این دستگاه داشته باشیم. در کنار تصاویری که از دوربین این دستگاه در ادامه مشاهده میکنید یک ویدئوی کوتاه نیز با کیفیت 1080 در ویدئوسنتر سایت تخصصی اکسپریا برای شما آماده کرده ایم که میتوانید آن را تماشا کنید.

برای مشاهده تصاویر در اندازه اصلی بر روی عکس کلیک کنید.

Xperia-X-Sample_1-640x360

Xperia-X-Sample_2-640x360

Xperia-X-Sample_3-640x360

Xperia-X-sample-pic_4-640x360