Gold-Xperia-Colour-640x320
سونی موبایل تیزر جدیدی را در فاصله 3 روز مانده به معرفی محصول جدیدش منتشر کرده است. اما اینبار سونی از عنوان دیگری استفاده کرده است.“چیزی طلایی در افق میدرخشد” عنوان تیزر دوم سونی است که تمام نگاه ها را تا معرفی محصول جدید به خود جلب کرده است.

با انتشار این عنوان بیشترین حدس ها به سمت رنگ طلایی گوشی بعدی سونی معطوف خواهد شد. جالب اینجاست که اولین تیزر سونی نیز که در خبری جداگانه به آن پرداختیم با رنگ طلایی آمیخته شده بود. میتوان این گونه حدس زد که با اسمارتفونی ضد آب با رنگ طلایی روبرو هستیم. تمام این حرف و حدیث ها تا چند روز آینده مشخص خواهد شد.
3.7
در این تیزر به روز 3 آگوست برابر با 12 مرداد اشاره شده است. در فاصله کوتاه تا روز معرفی اسمارت فون بعدی سونی شایعات در مورد گوشی جدید سونی زیاد میشود. بیشترین شایعات هم اکنون به سمت اکسپریا C5 Ultra میرود که اطلاعات زیادی نیز از آن به بیرون درز کرده است. تیزر بالای صفحه نیز لحظه ثبت یک عکس سلفی را نشان میدهد تا احتمالات را در مورد اکسپریا C5 Ultra به عنوان یک اسمارت فون سلفی قدرت ببخشد. اما در کنار اکسپریا C5 به تازگی از اکسپریا M5 نیز صحبت شده که گفته میشود ممکن است سونی به زودی از آن رونمایی کند. به هر حال تنها 3 روز دیگر همه چیز در این مورد مشخص خواهد شد.

New-Xperia-Colour-640x320
CLJq9CqXAAAeuU8

منبع: