10th-anniversary-sale-week-2

همانطور که در جریان هستید، از هفته گذشته و به مناسبت دهمین سالگرد تأسیس شبکه و فروشگاه پلی استیشن، سونی تخفیفات ویژه ای را برایِ کاربران خود در نظر گرفته است، که شامل برخی از بازی هایِ کنسول هایِ PS3 و PS4، کنسول دستی PS Vita و برخی فیلم هایِ سینمایی شبکه پلی استیشن میباشد.

قبلاً هم اشاره کرده بودیم که این تخفیفات 3 هفته پشت سر هم ادامه خواهد داشت و اَکنون با پایان یافتن هفته اول این پیشنهادات ویژه، سونی دومین هفته را با بازی ها و فیلم هایِ جذاب آغاز کرده است. کاربران کنسول PS4 از طریق این صفحه، کاربران کنسول PS3 از طریق این صفحه، کاربران کنسول دستی PS Vita از طریق این صفحه و طرفداران فیلم هایِ سینمایی نیز از طریق این صفحه میتوانند تخفیفات دومین هفته را مشاهده کنند.

در این لیست برخی از بازی هایِ بسیار پرطرفدار کنسول PS4 همچون Need For Speed Deluxe Edition، Battlefield Hardline Premium Edition، GOD Of WAR III Remastered و Call Of Duty: Black Ops III به چشم میخورند، که همگی تا 60 درصد تخفیف خورده اند و با پیشنهادی استثنائی، با فعال بودن PS Plus تا 70 درصد تخفیف را شامل میشود.

در لیست بازی هایِ تخفیف خورده برایِ کنسول PS3 نیز بازی هایِ خوبی همچون Call Of Duty: Black Ops III، Destiny و inFAMOUS به چشم میخورند، که همچون بازی هایِ کنسول PS4 تا 60 درصد تخفیف خورده اند و با فعال بودن PS Plus تا 70 درصد تخفیف را شامل میشوند. همچنین، سونی برایِ کنسول PS3 برخی از بازی هایِ خاطره اَنگیز و کلاسیک کنسول هایِ PS2 و PS1 را نیز در این لیست قرار داده است، که جذابیت این پیشنهاد را برایِ کاربران کنسول مذکور بیش از پیش میکند.

سونی اَما کاربران کنسول دستی PS Vita را نیز از این پیشنهادات ویژه محروم نساخته است و همچون کنسول هایِ PS3 و PS4، برایِ کاربران این کنسول محبوب نیز پیشنهادات داغی را در نظر گرفته است. درباره PS Vita نیز همچون کنسول PS3، علاوه بر برخی بازیهایِ انحصاری، یکسری عنوان کلاسیک از کنسول PS1 نیز تدارک دیده شده است، که تا 60 درصد تخفیف در حالت عادی و 70 درصد تخفیف با فعال بودن PS Plus را شامل میشود.

و در بخش آخر نیز، سونی فیلم هایِ سینمایی بسیار بزرگ و محبوبی را در لیست تخفیفات خود قرار داده است. در این لیست اسم هایِ بزرگی چون Forrest Gump، Flight، Elysium، The Equalizer، The Maze Runer و Kingsman: The Secret Service علاوه بر فیلم هایِ دوست داشتنی و زیبایی چون The Intership، A Good Day To Die Hard، Hitman، The Night Before، Chappie، Ghost Rider، Dady’s Home و World War Z دیده میشود.