sony-xperia-xz-2572-005

سونی کم کم در حال انتشار برنامه هایِ زمانی خود برایِ عرضه جدیدترین پرچمدار خود، اولین و تنها پرچمدار خانواده X، گوشی اکسپریا XZ و تنها همراهش، گوشی اکسپریا X Compact میباشد. چندی پیش طی خبری اولین کشوری که سونی قصد عرضه محصولات جدید خانواده X در آنها ندارد را برایِ شما مشخص کردیم.

حال بر اساس اطلاعات یکی از منابع معتبر خبری ما در کشور ویتنام، لحظاتی پیش آگاه شدیم سونی جدیدترین پرچمدار خود را در کشور ویتنام با جدّیت تمام عرضه خواهد کرد، اما خبری از گوشی اکسپریا X Compact برایِ کشور ویتنام نخواهد بود. هنوز دلیل این کار مشخص نیست، اما نگارنده اعتقاد دارد سونی این گوشی هوشمند را برایِ بازارهایِ خاصی طراحی کرده است.

4711111

بدیهی است که سونی تحقیقات گسترده ای بر رویِ بازار گوشی هایِ هوشمند در دنیا انجام داده است و به این ترتیب بازارهایِ هدف را برایِ سودآوری بیشتر انتخاب کرده است. همانطور که در جریان هستید، بخش موبایل سونی پس از طی کردن دورانی سخت، چندی پیش و در آخرین گزارش مالی به سوددهی رسیده است.

بر همین اساس پیش بینی میشود سونی با ارزیابی بازارهایِ مختلف دنیا، سونی برنامه هایِ دقیقی برایِ عرضه پرچمدار جدید خود و تنها همراهش تدوین کرده است. در پایان باید این نوید را به شما کاربران و همراهان همیشگی بدهیم که عرضه اکسپریا XZ و اکسپریا X Compact در کشور ایران مسجل میباشد و جایِ هیچگونه نگرانی پیرامون عرضه محصولات جدید خانواده X در ایران وجود ندارد.

منبع: