C4-Vs-M4
اکسپریا C4 و اکسپریا M4 Aqua دو اسمارت فون قدرتمند از خانواده سونی هستند که در زیر سایه پرچمداران این شرکت قرار گرفته اند. این دو در سطح میان رده های بازار، حرف های زیادی برای گفتن دارند. در هر کدام از این دو دستگاه ویژگی هایی نهفته که نمونه آن را در پرچمداران بازار مشاهده میکنیم.

هر دو دستگاه دارای یک پردازنده هشت هسته ای هستند که اکسپریا C4 دز این جا از چیپ مدیاتک MT6752 با هشت هسته پردازشی 1.7 گیگاهرتز و اکسپریا M4 نیز از چیپ کوالکام اسنپدراگون 615 مدل MSM8939 با 4 هسته 1.5 و 4 هسته 1.0 گیگاهرتزی برخوردار است.

اکسپریا M4 Aqua با محوریت مقاومت در برابر آب و اکسپریا C4 نیز با محوریت ثبت عکس های سلفی به بازار عرضه شدند. هر دو دستگاه هم اکنون با قیمتی در حدود 1 میلیون تومان در بازار کشور ما قابل خریداری است.

قیمت نزدیک به هم این دو اسمارت فون باعث سردرگمی برخی کاربران در انتخاب یک اسمارت فون میان رده قدرتمند شده است. بسیاری در دو راهی انتخاب اکسپریا M4 و اکسپریا C4 قرار گرفته اند و به دنبال یک انتخاب برتر هستند. هر چند که هر کدام از این دو دستگاه دارای قابلیت هایی است که دیگری از آن محروم است اما مقایسه ای ویدئویی از سرعت و عملکرد این دو دستگاه میتواند به انتخاب بسیاری از علاقه مندان کمک کند.

ویدئویی که در ادامه مشاهده میکنید از مقایسه عملکرد اکسپریا M4 Aqua و اکسپریا C4 به عمل آمده است. مولتی تسکینگ، بنچمارک، سرعت در اجرای بازی و گیم پلی و … در این ویدئو به مقایسه گذاشته میشوند. این ویدئو را تماشا کرده و نظرات خود را با ما در میان بگذارید.

۱۱

مقایسه سرعت و عملکرد اکسپریا C4 با اکسپریا M4 Aqua