بر اساس اطلاعاتی که تا این لحظه در دست داریم، سونی سال آینده زبان طراحی گوشی های خود را تغییر خواهد داد. زبان طراحی امنی بالانس که 5 سال در تمام گوشی های سونی مورد استفاده قرار گرفته بود، احتمالاً جای خود را به زبان طراحی جدید با نام Mirai خواهد داد.

ما هنوز هیچ پیش زمینه ای در خصوص آنچه که سونی در ذهن خود دارد، در اختیار نداریم. اصلا مشخص نیست که سونی نسل آینده گوشی های خود را با چه ظاهری رونمایی خواهد کرد. به همین خاطر بیش از همه ما به دنبال درز اولین تصاویر گوشی های سونی هستیم تا بدین صورت آغاز راهی را که احتمالاً تا چند سال ادامه خواهد داشت پیدا کنیم.

وقتی صحبت از تغییر زبان طراحی به میان می آید. این فرصت برای طراحان ایجاد میشود تا با خلاقیت خود، طرح های مفهومی متنوع را به نمایش بگذارند. تصاویری در روزهای اخیر در حال دست به دست شدن در رسانه ها و شبکه های اجتماعی است که طراحی آینده گوشی های سونی را به صورت مفهومی به نمایش میگذارد.

این تصاویر که برخی منابع معتبر نیز اعلام کردند که شاید به طراحی نهایی گوشی های سونی هم نزدیک باشد، دو طراحی را برای نسل آینده گوشی های اکسپریا نمایش میدهد. البته که باید تاکید کنیم این تصاویر، طرح های مفهومی و خیالی هستند و نگاه رسمی به آنها نگاه اشتباهی است. اما بین این دو طرح شما کدامیک را برای آینده سونی جذاب تر میدانید؟