Zx2-+-Z7-+-pha-3

به نظر میرسد نمایشگاه IFA 2016 جولانگاه سونی خواهد بود، چون خبرها حاکی از این هستند که سونی برنامه ویژه ای برایِ این نمایشگاه دارد. تا به امروز اَخبار 3 هدفون حرفه ای، دستگاه جدید واکمن از خانواده A30، هدست هایِ مدل XB و ZX به همراه یک گوشی هوشمند با اسم رمز F833X به بیرون درز کرده است.

اما حالا تصویر دو محصول دیگر از سونی که قرار است در نمایشگاه IFA 2016 رونمایی شوند به بیرون درز کرده است. اینطور که گفته میشود، سونی قصد دارد در نمایشگاه IFA 2016 از یک واکمن بسیار قدرتمند تحت خانواده جدید ZIR و هدفونی بالارده و بسیار حرفه ای با نام MDR-Z9 پرده بردارد.

بر اساس اطلاعات درز پیدا کرده، واکمن ZIR در 3 مدل عرضه خواهد شد، که 2 مدل آن از لحاظ طراحی معمولی خواهند بود و یک نسخه با رنگ طلایی و کیفیت بالاتری نسبت به 2 نسخه دیگر عرضه خواهد شد، که بر اساس گمانه زنی ها حدود 3.000 دلار آمریکا قیمت خواهد داشت.

اما هدفون بالارده ای که از آن با عنوان MDR-Z9 یاد کردیم، در واقع نمونه ای جدید از سری موفق هدفون هایِ سری MDR-Z سونی و مخصوصاً هدفون قدرتمند و حرفه ای MDR-Z7 میباشد، که در سال 2014 عرضه شده بود و طرفداران زیادی در دنیا دارد. متأسفانه هنوز اطلاعات دیگری درباره این محصول در دسترس نمیباشد.

منبع: